Category: Статті

ресторан

Стилізація дизайну інтер’єру.

Здрастуйте дорогі читачі! Хочу обговорити з вами таке питання, як стилізація внутрішнього інтер’єру приміщень. На сьогоднішній день вже існує безліч стилів дизайну інтерьєра, як добре нам відомих, так і нових, навіть ще не визначилися з остаточним назвою, але вже мають своє, певний напрям. Але обговорити я хочу не стилі, і не їх назви. Я хочу поставити собі таке питання, а дійсно-ли вкрай необхідно, при организації внутрішнього інтер’єру приміщень вибирати стіь інтер’єру, і неухильно дотримуватися правилами даного, обраного вами стилю? Дествітельно-ли життєво важливо, що-б ваш інтерер мав назву і був виконаний за всіма правилами цього стилю?

Я не хочу сказати, що нам з вами цього не потрібно!

Виготовлення дизайн-проекту в строго певному стилі, і потім реалізація (Виконання виробничих процесів) даного проекту, точно і без відхилень від проекту, це дуже правильно і дуже добре! Але! Це добре тому, хто повністю і беззастережно згоден з кождим дизайн-пропозицією та дизайн-рішенням проектної документації. А що якщо господареві цего житла, подобатися далеко не все? Що якщо він під впливом навколишнього його інформацією по даного питання, просто замовчує про свої претензії? Більшість дизайнерів, скажуть що в такому випадку, наш клієнт, наш замовник, залишиться тільки у виграші! І буде несказанно дякувати нам за виконану для нього роботу, за наше майстерність і професіоналізм … І все-таки!

Мені здається, що ідеальний дизайн інтер’єру, повинен бути ідеальним!

Він повинен подобатися в першу чергу тому, хто його замовив, тому хто буде жити в цьому простран стве, тому хто буде все це бачити кожен день, і відчувати створену нами атмосферу. От і виходить, що створити ідеальний дизайн інтер’єру, може далеко не кожен дизайнер. багато можуть створити гарний, стильний, професійний, чудовий і т.д. дизайн інтер’єра. але чи буде він ідеальним? Так ось особисто моє, суб’єктивної думку, полягає в тому, що ідеальний дизайн, це дуже складна і відповідальна робота, що вимагає не тільки професійних знань, не тільки великого досвіду і не тільки безмежного натхнення …! А ще й дуже чуткого розуміння характеру і життєвих пріоритетів свого замовника.

 

отель

Дизайн-студія MAS.STAR пропонує

Доброго дня любі друзі! Дизайн студія MAS.STAR пропонує свій підхід до організації дизайну інтер’єру і створення дизайн-проекту. Ми не хочемо обманювати своїх потенційних замовника гарними картинками, візуалізаціями їх майбутнього дизайну, без серйозної подготовки архітектурної та інженерної частини дизайн-проекту. Не дивлячись на те, що можемо виконати візуалізаціі настільки якісно і стильно, і не гірше наших конкурентів, а швидше за все навіть краще, ми все-таки починаємо з головного! Інженерні рішення вкрай негативно відбиваються на естетичному оформленні ескізних візуалізацій, і більшість дизайн-студій, благополучно замовчують про те, про що замовники не знають і навіть не здогадуються …

Наша дизайн-студія, не боїться вирішувати інженерні завдання.

Так, це дійсно серйозно відбивається на візуалізацію проекту, так-як розробляючи інженерно частина проектної документації, ми стикаємося з такими питаннями, як: Розведення електро-системи об’єкта, з урахуванням розміщення кабельної продукції, електро-щитових блоків, стабілізаційних систем і багатьом багатьом іншим. А так-же, потрібно розвести по об’єкту гидро комунікації, що включають в себе поряд з трубною продукцією, системи гідро-фільтрації, ревізійні блоки, гідро-клапани і регулятори, і це не кажучи про потенційну організації точних висновків для побутової техніки. До всього цього, можете ще подумати і про санітерно-технічні системі (Каналізації), системі вентиляції, системі кондиціонування, інтернет системі, і так можна перераховувати до безкінечності …

 

дизайн

Зародження дизайну інтер’єру

У попередній статті, ми міркували з вами, про те, що таке дизайн інтер’єру, і його передісторію. Не стану повторюватися, але почати сьогоднішню статтю, бажано саме з того, яка основна задача дизайнера. І так як дизайн втілює в себе повну проекцію таких виразів як, краса, натхнення, затишок, гармонія, естетика, комфорт, і багато інших, співзвучні цим, і тісно переплітаються з ними, слід підходити до створення дизайну інтер’єру, з засновник ної підготовкою. Ідеальний дизайн інтер’єру, не може з’явитися раптом, і з нічого …

А з чого-ж з’являється дизайн інтер’єру?

З розумінням того факту, що більшість, основна частина дизайн-проектів виконується на замовлення, тобто для конкретного замовника. Дизайнер просто зобов’язаний розуміти бажання і життєві пріоритети свого замовника, а часто і членів його сім’ї. І це не залежно від того, забажають клієнти самі поінформувати дизайнера про свої бажання, або виникне необхідність отримати цю інформацію, в безпосередньому спілкуванні. Більш того, часто це необхідно робити дуже коректно, дипломатично і професійно.

Не просто ідеальний дизайн, а оптимальний варіант в кожному випадку!

Як ми вже з’ясували, і думаю при виготовленні дизайн-проекту на замовлення, це не підлягає оскарженню, інтереси і бажання замовника, це основний закон. І скільки б ми не вносили поправок і уточнень до цього закону, він все одно залишиться основним! Але при всьому цьому, ми як професіонали своєї справи, так-же зобов’язані не допустити повної асиметрії побажань нашого клієнта і правил дизайн-проектування. І це досить складне завдання! Ми повинні точно оцінювати свої можливості, враховуючи отримане техзавдання і можливості приміщень, і при всьому цьому, знайти певну, і в кожному з проектів єдину, оптимальну концепцію дизайну. Яка буде подобатися і нам, дизайнерам, і нашим клієнтам.

Зародження проекту дизайну інтер’єру, це як схід Сонця!

Перші ідеї, та запити, що з’являються при зародженні дизайну, можна порівняти з першими променями Сонця, що сходить! Небо починає світлішати, більш чітко проглядається

лінія горизонту, і перші промені Сонця, ще не яскраво виражені і не такі сяючі як після  сходу нашого світила, але вже ковзають по небу, це як наші думки і ідеї … Це і є початок. І якщо провести порівняння далі, до повного сходу, і до підняття в зеніті, то процес дизайн-проектування дуже схожий, і в послідовності і в яскравості обрисів, і в барвистості. І чим більше набирає обертів спілкування в плані конкретизації основної ідеї, тим ясніше і чіткіше воно відбивається на розробці дизайн-проектної документації.

Визначення основної концепції дизайну, це важливо!

З огляду на побажання нашого клієнта, і технічні можливості даного простору, ми зобов’язані пропустити всю інформацію крізь призму своєї уяви, досвіду і натхнення! І визначити основний напрям руху, яке просто зобов’язане співпадати з побажаннями замовника, або в крайньому разі не дискредитувати їх, і природно укладатися в образ, створений нашою уявою! Саме основна концепція, буде служити тим стрижнем, на якому згодом, ми розташуємо все таким чином, що з простого стержня, він перетвориться в Новорічну ялинку. З пухнастими гілками, і казково красивими іграшками та прикрасами. Це звичайно алегорично, але від початку і до повного завершення, розробка дизайн-проекту, буде будується саме на основній концепції.

Багато думати про дизайн, це і цікаво і правильно.

Для створення неповторного і досконалого дизайну, не може бути занадто багато думок, розмов і ідей. І не варто відмовлятися від можливості не тільки досягти кінцевого результату, створити дизайн-проект, а в повній мене насолодиться і самим процесом створення! Це-ж так захоплююче і цікаво, мріяти, фантазувати, експериментувати і міркувати, в пошуку того, єдиного і неповторним інтер’єру, якого ви бажаєте. В якому пройдуть одні з найкращих років вашого життя! Ну хіба це не прекрасно! Мрії-це прекрасно!

лувр

Дизайн інтер’єру – що це таке?

Добрий день дорогі читачі! Пропоную присвятити сьогоднішню статтю міркувань на тему,  що таке дизайн інтер’єру. Багато хто скаже, що міркувати особливо нема про що. Дизайн, він і є дизайн, і все, все про нього знають … А що знаєте саме ви? Чи знаєте ви, що кілька сотень  років тому, не було ні слова дизайн, ні назви професії дизайнер, ні будь-яких варіацій на подібну тему. Але при всьому цьому, за часів відсутності дизайнерів інтер’єру і всього іншого,  люди не жили без краси та естетики. А уважно розглядаючи пам’ятники древнього зодчества, ми можемо судити, що інтер’єри в них, ні трохи не поступаються по красі, стилістиці, натхненню  і іншим Кретер краси, нашим сьогоднішнім розробкам дизайну інтер’єру. А якщо врахувати, що в ті часи, знань і досвіду було набагато менше ніж в наші дні, то з повною впевненістю можна сказати, що інтер’єри минулого просто унікальні !!!

Так якщо не дизайнери – то хто тоді?

Ви скажете, що і про це, так-же не варто міркувати, все і так знають, що це були древні архітектори, або як їх називали в минулому, зодчі. Це саме вони, не тільки проектували будівлі в цілому, враховуючи всю інженерну та архітектурну складність, а ще й не забуваючи про внутрішній  інтер’єрі кожного квадратного метра площі. Це саме вони, в одній особі, включали в себе  кілька спеціальностей сьогоднішнього дня, вони були і геодезисти, і архітекторами, і інженерами, і дизайнерами, а часто володіли знаннями ще багато про що і різне. Це були великі люди!

Які створили для людства такий спадок, яким ми будемо пишається ще дуже і дуже долго.Можно нескінченно перераховувати їх творіння, яких на земній кулі кілька  десятків тисяч, а можна коротко і доступно, підкреслити, що деякі з семи чудес світу, рукотворні. Створені саме зодчими!

А якщо не дизайн – то що це?

І навіть на це питання, ви легко знайдете відповідь! Скажіть, що це і був дизайн інтер’єру, тільки йому не давали власної назви. А включали в архітектуру і натякали на внутрішнє оздоблення  приміщень, або розпливчасто називали обстановкою кімнат, від слова – обставити. Так як основні  площині приміщень: Стеля, стіни і підлогу, були вже готові в контексті архітектури, оставолось вишукано обставити! І це вдавалося зодчим тих часів, не гірше, ніж та все попереднє.

Але найцікавіше і загадкове, це ті факти, коли господар своїх палат білокам’яних, або куполів позолочених, не дивлячись на рекомендації зодчого, займався обстановкою приміщень  на свій розсуд, ці приміщення не стемніє в темряві несмаку і невігластва. А чому?

Та тому, що зодчий вклав в майбутню королівську опочевальню вже стільки свого праці та творчого натхнення, що яку ліжко туди не встанови – а спальня все одно залишиться спальнею. І не тільки спальнею, а королівської спальнею. Як і всі інші приміщення захоплюють наш погляд вже багато століть, і надихаючі нас на створення чогось такого-ж шедеврального!

Дизайнер і дизайн інтер’єру – це …

І як здається, немає нічого загадкового і дивного в походженні нових слів і нових професій.  Дизайнер, це дизайнер, а дизайн інтер’єру, це те, чим він займається. Так навіщо-ж ми міркували про все це? А ось в цьому і криється головне питання! Виходячи з того, що дизайнер, це обдарований людина, з багатою уявою і необхідними знаннями, а дизайн інтер’єру, це красива організація внутрішнього простору, стильна і естетична, зачаровує і неповторна,  то скажіть мені чому, при такій вузькій спеціалізації, в порівнянні з завданнями древніх зодчих, багато дизайнерів не можуть впоратися з поставленим завданням. Чому вони не намагаються перевершити своїх предки в цьому мистецтві? Я не кажу про всіх … Але мене дивує більшість.

Чи не тому, що ми втрачаємо культуру краси і естетіткі. А недбайливі дизайнери, приховують свою погану роботу, а творчістю це взагалі не назвеш, за красивими фразами, і багатозначними   жестами. Пояснюючи свою несмак, вимогою нового часу. Називаючи стилізацію Лофт, однією з останніх тенденцій моди … Подумайте на цим, і ви все зрозумієте !!!

кабель

Застосування нагрівального карбонового кабелю з вуглецевого волокна в квартирі

У наш бурний1 21 століття тихо і непомітно пробрався в наше життя і до сих пір всіх ніс дивує своєю практичністю і простотою у використанні, нагрівальний карбоновий кабель. Цей незвичайний і на перший погляд загадковий нагрівальний кабель, досить нова штука на нашому ринку.

Це зовсім різні і далекі речі, якщо порівнювати нам знамениті теплі підлоги, які ми вже давно полюбили і використовуємо досі в нашому побуті і побуті. Технологія майже одна, але цей кабель зовсім не схожий на свого попередника, і при тому в порівнянні з ним приносить нам велику економію в електроенергія і в монтажі.

спальня

Сучасна, стильна спальня і її варіації.

Як не дивно, але третину свого життя людина проводить у своїй спальні, а може і більше. Тому, до дизайну інтер’єру самої спальні варто підходити з особливою обережністю і уважністю. Спальня повинна бути функціональною, комфортною, затишною і відповідати своїм господарям, до найдрібніших подробиць.

Як же домогтися цього чуда?

Дуже важко вловити те раціональне зерно в цьому швидкоплинному, насиченому світі. І студія Масстар із задоволенням допоможе вам прийняти правильне рішення.

Колірна гамма грає величезну роль при створенні дизайну, а також від неї залежить і загальний настрій вашої спальні. Світлі тони передадуть вашої спальні спокій і умиротворення, а також створять неповторність естетичного сприйняття.

Якщо ваша спальня досить великого розміру, то сміливо вибирайте темну колірну гаму, розуміючи, що можете собі це дозволити, і не лякаючи, що темні відтінки злегка зменшать простір в приміщенні.

А якщо у вас малогабаритне приміщення, то вам будуть потрібні світлі відтінки в дизайні інтер’єру, які збільшать простір. Але не варто все стіни фарбувати в білий колір … Це занадто просте рішення, і на нашу думку легкі відтінки жасмину, слонової кістки, а також бежеві та світло-сірі тони, будуть більш прийнятні.

Все це реально працює в інтер’єрі, і якщо користуватися окремими акцентами, і спеціальними матеріалами, для певної стіни в цілому або її частини. Намагайтеся застосовувати правила, що існують в дизайні і виділяти потрібні площині, як горизонтальні так і вертикальні. Такі дизайн рішення, дуже стильно виділяють архітектурні особливості вашого приміщення, надаючи їм неповторний вигляд.

Натуральні екологічно чисті матеріали з дерева

Сміливо використовуйте натуральні екологічно чисті матеріали з дерева. Присутність в спальні дерев’яних елементів декорації, створює в ній неповторне відчуття затишку і тепла. Використовувати дерев’яний декор можна на всіх основних площинах приміщення, стіни, підлогу, стелю. Якщо у вашому інтер’єрі не обійтися без великих шаф, то намагайтеся робити фасади з дерева, але обов’язково в світлих відтінках, щоб скрасити габарити меблів. А також варто відзначити, що постільна білизна завжди буде виглядати затишніше на тлі натурального дерева.

Дуже важливе значення має оформлення стіни біля ліжка. Воно безумовно перетворить і поліпшить інтер’єр, зробить більш цікавим і завжди буде залучати вашу увагу. Це може бути все що завгодно, наприклад великий малюнок відображає, ландшафт величних і могутніх Карпатських гір, стрункі кипариси, дзвінкі водоспади, а також море різних кольорів. Завжди фактурна, мальовнича стіна, додасть і додасть ту необхідну красу, про яку ви і мріяли.

Не забувайте, що всі, виглядає по-іншому, при спеціалізованому, декоративному освітленні. Дуже красиво, при додатковому освітленні, виглядають вироби з поєднання дерева і шкіри. Спальня є в першу чергу місцем відпочинку, і велике нагромадження дрібних різних деталей, буде порушувати ваш спокій і відокремленість. Тому постарайтеся, щоб в спальні було якомога менше меблів і аксесуарів, а більше свободи простору.

кухня

Побутова техніка європейських компаній

Dacor
Компанія Dacor випускає так само незвичайні холодильники для велетнів, які випускаються і контролюються однією електронікою. Температура виставляється автоматично, а звукові датчики сигналізують про її відхилення, про відкритих дверей. Тут ще вмонтована прихована камера, яка фіксує людини вночі, пробрався потай підкріпитися і зробити перекус, незважаючи на заборони лікаря

Дуже важлива і потрібна тема для кухонного інтер’єру є придбання новітньої побутової техніки. Яка буде тільки допомагати жити і піднімати настрій.

Адже всі ми любимо смачно і корисно для здоров’я поїсти, а всю роботу передати на плечі, вічних, наших трудівників.

А таким представником є ​​холодильник Smeg, і незважаючи на його габарити, можливо, так просто вписати в наш дизайн інтер’єру на кухні, і ніде не будуть присутні ніякі щілини ні з боку ні з верху.

Двері завжди виглядають абсолютно урівень із загальним фасадом кухні. А все за рахунок того, що цей механізм дозволяє відкривати двері всередину, і виглядає холодильник, по типу вбудованого, і йому не потрібно мати ззаду відстань для мотора охолодження. За рахунок цього сам холодильник виглядає великим стильним металевим. Одним словом річ ​​універсальна і затребувана. Є холодильники з хитрими дверима. Які відкриваються за допомогою натискання кнопки в центрі, і ваше бажання буде виконано, двері самі відкриються без додаткової ручки.

SAMSUNG

SAMSUNG, пропонує свою новинку у вигляді духовки, в якій можна готувати два, різних, страви, одночасно. В одній верхній стороні буде гаситися мяско курки, або перепела, а в інший ось вам свіженький рум’яний пиріжок. У цій духовці дві незалежні зони нагріву. І запахи не перегукуються один з іншим, таким чином можна встановити абсолютно різну температуру.

А ось Dacor, пішов ще далі і пропонує свою техніку для велетнів, на 136 літрів. Просто подивіться на цю духовку, там можна приготувати і для великої і дружної компанії відразу цілого індика.

Так само можна вибрати одну лінійку, але в різній колірній гамі, це шикарна хромована нержавіюча сталь, або є варіант придбання білою або чорною духовки, або мікрохвильовій печі. Два в одному від фірми Hotpoint, яка підійде до будь-якого кольору кухні.

Siemens

Фірма, Siemens, пішла іншим шляхом, практично вся побутова кухонна техніка, підключається до WI-FI, це просто розумний будинок, і виглядає дуже круто. Посудомийна машина допоможе зберегти ваші ніжні пальчики, і ви якомога менше будете користуватися своєю мийкою. Дістаючи чисту і помитий посуд з машини, ви відразу будете ставити в місця зберігання, і тому відсутність крила у мийки, дасть вам завжди збільшити робочий простір. Тут передбачена антибактеріальна лампа для всіх помитий і висушених столових приладів і посуду.

Для зберігання посуду придумали ковзаючі двері від Electrolux, і тепер не потрібно різати цоколь, що б двері увійшли всередину. На сьогоднішній день, реально, можна робити цоколь врівень, з фасадами і посудомийна машина не буде створювати нам проблем, і напрегает нас, так як більше не потрібно, нахилятися. Все витягується без проблем і дістається.

Якщо ви не хочете ручок, то рішення буде, суппер, варто зверху постукати і сказати чарівне слово: «Сім, сім, відкрий двері» і посудомийна машина від MIELE, відчинить вам свої обійми, і кришка сама відкриється.

Варильна поверхня так само має доступ до мереж інтернет за допомогою WI-FI. Можна запропонувати індукційну цілу варильну поверхню, з цільної зоною нагріву. Тут так само присутній конфорка Wok, завдяки якій тепер в домашніх умовах тепер в домашніх умовах можна готувати і поласувати винятковими стравами, так як є потрійне полум’я, а також спеціальний адаптер для посуду на всі випадки життя.

А якщо захочете, то можете легко закрити варильну поверхню тефалівой кришкою.

Над варильною поверхнею є величезна люстра витяжка, яка займає великий простір зверху і дозволяє зовсім по іншому побачити інтер’єр дизайну кухні цілком, і вона є більш інструментом естетики. Ніж функціональним елементом. Такі витяжки люстри з підсвічуванням, ефективно виглядають над всією робочою поверхнею, але необхідно завжди підключатися до воздуховоду, і заганяти в короб.

Є витяжки вручений поверхні, вбудовані прямо на ній, і весь пар буде йти, і засмоктуватися, не відходячи від самого об’єкта.

Витяжка так само може бути вмонтована разом за заповнені нарівні зі стільницею, а сам дизайн виглядає аболденно круто. Так як нічого не випирає і не виступає вперед, а сама витяжка займає дуже мало місця і кругом присутній мінімалізм у всіх його проявах. І в підсумку нічого не висить зверху, і головне не займає додаткове місце над варильною поверхнею.

современная кухня

Сучасні матеріали для виготовлення кухні

Кухонні меблі від Poliform

Всі ці завдання, на щастя вирішує і вносить колорит італійська компанія меблів Poliform, яка, є одним з лідерів технічного прогресу і дизайну. Своїм витонченим тонким чуттям і майстерністю в обробці дерева, і деревини, та ще з високо технологічними процесами їм немає рівних, і вони перевершують всі очікування в моду і стиль. Одним словом, кухні, poliform, виходять мінімалістичні, розкішні, підкреслюючи достаток і непоганий смак, а головне завжди виглядають, стильно.

Наприклад, кухня varenna від poliform, просто фантастика, скрізь присутні плаваючі двері, які одночасно і по черзі закривають робочі місця, і дають вільний доступ до будь-яких осередків з вертикальною підсвічуванням. Всі рухаються частини, виходять і заходять просто непомітно, одним словом автоматика. Про такий сервіс і комплектації мріє будь-яка господиня і при тому не потрібно докладати ніяких додаткових зусиль. Так це не казка, на кухні і її легко і можливо втілити в життя. Які відкриваються шафки з дверима нікому не заважають. У ній завжди красиво все поєднується. З матеріалів завжди використовується темний засмаженою дуб, з його обробкою, і він використовується так само в стілажной системі. А так же присутній затемнена металева система з різними консолями, відповідно з чорними алюмінієвого профілю, який обрамляє всюди фасад. З тонуючим димчастим склом вітрин. А якщо хочете, то можливо втілити відтворити у себе на кухні грандіозний стелаж, щоб все було зручно, комфортно, і доступно. Для зберігання продуктів харчування, від самої підлоги до стелі.

Сучасні матеріали для виготовлення кухні

З матеріалів завжди присутній дзеркально-тоноване скло. Темний метал, і натуральний камінь з мармуром. І все це дає неперевершене досконалість. І завжди поєднується. І зливається в одне ціле.

В цьому і є відмінна фішка, яка завжди всіма впізнавана. І ще, всі робочі поверхні poliform, ніколи і ні за яких обставин, не бояться руйнівної вологи, а так само різних механічних і хімічних впливів. Навіть висока температура їм не почім. Не повірите, просто не убиваемое виріб; на них не так просто поставити пляму, або подряпати.

Немає нічого зайвого в дизайні, завжди все продумано і зроблено як для себе з любов’ю.

Дуже важливим елементом на кухні є стільниця, і в даний час матеріали маскуються таким чином, що важко визначити навіть на дотик. З чого це зроблено. Так, сучасні технології досягли майстерності. А сам матеріал відчувається, зовсім матовим, і стійким до будь-яких умов, а на зовнішній вигляд нагадує чорний камінь. Він абсолютно рівний і при будь-чищенні продуктів не завдає ніякої шкоди і не піддається деформації. Бренд кухні poliform, приділяє левову частину самої стільниці, за якістю сучасних полімерів, так як це найважливіший дизайн самої кухні.

Оригінальним рішенням буде, якщо стільницю виконати у вигляді кола, яка підтримується прихованої інтегрованої ногою. Вона виконує одночасно функцію упору, і служить додатковою обробною дошкою.

Рекомендуємо самі мийки виконати з нержавіючої сталі, які ніколи не вбирають в себе жир і запахи. І найкращим варіантом. Коли вона встановлюється з низу і в результаті в місцях стику ніколи не буде накопичуватися жир на стільниці. І що найголовніше, можна помітити, що всі стики мийки, і стільниці з’єднані і ви не помітите цей плавний перехід, а сама мийка так само поєднується за кольором і візуально вловити непросто – все одне ціле, хоча матеріали різні. Близько стільниці можна помітити вмонтований плавно пересувається піднос і грати для гриля. З обробляють дошкою. І ще зручні робочі розетки, які легко і зручно натискати, відсувати. І пересувати в потрібне місце.

Для зберігання кришок. Різної посуду є спеціальний ящик з рухомими дерев’яними планками. Які дають упор ім. І в підсумку, вони не бовтаються. Як приємно, що все продумано навіть до маленьких дрібниць.

І ще цікава деталь, що немає в інших дизайнерських проектах полягає в тому, що сама робоча зона кухні, може закриватися звичайними, елегантними і романтичними шторами, але не жалюзями, як ми звикли бачити. Це автоматичні, самовисуваються, світло поглинаються, осередки, які безшумно опускаються зі стелі і загороджують видимі аспекти кухні. І в підсумку вона перетворюється в одну красиву стіну, і вже ви не побачите кухонні різні приналежності, навіть саму мийку і стільницю.

Відрізняє кухню varenna, від poliform, так це сам незвичайний дизайн фронту фасадів, чим глибше ми бачимо втоплений світло. Тим більше створюється ефект тонування чорного скла, а в результаті світло стає більш приглушений і не дратує око.

Прорізна ручка в фасаді може виглядати то з одного боку то з іншого або з обох, боків на всю довжину. Варіанти можуть бути різні і граючи з розташуванням ручки, можна домогтися незвичайну проріз, яка йде нізвідки і нагадує нам щиру і красиву посмішку, прикрашаючи всю центральну частину кухні.

Вертикальна проріз в шафі не доходить до самої підлоги, це незвичний нам стиль. Адже ми звикли бачити, що вона йде до кінця від верху до низу, а тут. Чи не той образ і відразу змінюється сама естетика фасаду. Ось так легко і просто за допомогою прорізи змінюється сама особа і дає індивідуальність. В даний час люблять комбінувати стіни з орними шафами, чергуючи смугу скляну вітрину, або глухого шафи.

І ще крісла на кухні легкі, і зручні і м’які. Можна сидіти з друзями на кухні хоч цілий день, це вам не дерев’яні лаковані табурети, які завжди розбовтуються і не комфортні. Спинки в кріслах фіксуються не деформуються і не ламаються.

Бренд poliform, є не масовим виробництвом, але його легко замовити. І він не погано використовується на українсь ринку, в середньому сигмент цін.

Ви ніколи не побачите висячих проводів, все приховано і сам світ від світлодіодним стрічки не б’є нам в очі і не відволікає увагу. Текстура кухні може бути абсолютно різна, глянцева, матова, під камінь, або невелика шорсткість. А що стосується фасадів в алюмінієвому темному обрамленні ящиків, то візуально створюється враження того, що товщина фасадів буквально кілька міліметрів.

дизайн интерьеру

Дизайн інтер’єру сучасної кухні і уявлення про неї

Давайте розглянемо основні успішні правила при проектуванні кухні.
У просте поняття успішні входить чотири базових аспекту. І найважливішим є бюджет проекту. Це зовсім не означає, що ваша кухня повинна бути дешевою і примітивною. Адже сама кухня має свою вартість і вона заздалегідь повинна бути запланована і від неї ми і відштовхуємося.
Другим важливим правилом є ергономіка, іншими словами, і простіше, кухня завжди повинна бути зручною і радувати всіх нас, як своїм затишком кольором, так і екологічно чистими матеріалами.
Працюючи на красиву кухню, ми її просто не помічаємо. Так як все зручно і під рукою і нічого не заважає, і немає нічого зайвого. І, отже, ми себе, відчуваємо, як в дорогому автомобілі.
Наступним аспектом буде функціональність, адже правда, наша кухня, не повинна бути просто набором дорогих деревинок. І завжди повинна виправдовуватися в першу чергу, якістю виробів і довговічністю.
А родзинкою, звичайно, є сама естетика, і вона ні в якому разі не повинна втратити своє призначення. У найближчі п’ять, десять років. А так же завжди повинна бути, картинкою з обкладинки, Яка радує і завжди зустрічає своїм зовнішнім виглядом, і дарує радість і посмішку, а в результаті, прибуваючи в такому приміщенні, завжди підвищує нам настрій, і апетит

гостиная

Який хочуть замовити дизайн квартири мої замовники ?

Набираючись досвіду від попередніх ремонтів у своєму житті кожен замовник вже знає і дуже хоче щоб його квартира була досконалою. При покупці квартири господар отримує довгоочікуваний орден і на додачу голі стіни. І ось замовник в першу чергу шукає досвідченого дизайнера інтер’єрів щоб облаштувати свою квартиру