Сучасні матеріали для виготовлення кухні

Сучасні матеріали для виготовлення кухні

Кухонні меблі від Poliform

Всі ці завдання, на щастя вирішує і вносить колорит італійська компанія меблів Poliform, яка, є одним з лідерів технічного прогресу і дизайну. Своїм витонченим тонким чуттям і майстерністю в обробці дерева, і деревини, та ще з високо технологічними процесами їм немає рівних, і вони перевершують всі очікування в моду і стиль. Одним словом, кухні, poliform, виходять мінімалістичні, розкішні, підкреслюючи достаток і непоганий смак, а головне завжди виглядають, стильно.

Наприклад, кухня varenna від poliform, просто фантастика, скрізь присутні плаваючі двері, які одночасно і по черзі закривають робочі місця, і дають вільний доступ до будь-яких осередків з вертикальною підсвічуванням. Всі рухаються частини, виходять і заходять просто непомітно, одним словом автоматика. Про такий сервіс і комплектації мріє будь-яка господиня і при тому не потрібно докладати ніяких додаткових зусиль. Так це не казка, на кухні і її легко і можливо втілити в життя. Які відкриваються шафки з дверима нікому не заважають. У ній завжди красиво все поєднується. З матеріалів завжди використовується темний засмаженою дуб, з його обробкою, і він використовується так само в стілажной системі. А так же присутній затемнена металева система з різними консолями, відповідно з чорними алюмінієвого профілю, який обрамляє всюди фасад. З тонуючим димчастим склом вітрин. А якщо хочете, то можливо втілити відтворити у себе на кухні грандіозний стелаж, щоб все було зручно, комфортно, і доступно. Для зберігання продуктів харчування, від самої підлоги до стелі.

Сучасні матеріали для виготовлення кухні

З матеріалів завжди присутній дзеркально-тоноване скло. Темний метал, і натуральний камінь з мармуром. І все це дає неперевершене досконалість. І завжди поєднується. І зливається в одне ціле.

В цьому і є відмінна фішка, яка завжди всіма впізнавана. І ще, всі робочі поверхні poliform, ніколи і ні за яких обставин, не бояться руйнівної вологи, а так само різних механічних і хімічних впливів. Навіть висока температура їм не почім. Не повірите, просто не убиваемое виріб; на них не так просто поставити пляму, або подряпати.

Немає нічого зайвого в дизайні, завжди все продумано і зроблено як для себе з любов’ю.

Дуже важливим елементом на кухні є стільниця, і в даний час матеріали маскуються таким чином, що важко визначити навіть на дотик. З чого це зроблено. Так, сучасні технології досягли майстерності. А сам матеріал відчувається, зовсім матовим, і стійким до будь-яких умов, а на зовнішній вигляд нагадує чорний камінь. Він абсолютно рівний і при будь-чищенні продуктів не завдає ніякої шкоди і не піддається деформації. Бренд кухні poliform, приділяє левову частину самої стільниці, за якістю сучасних полімерів, так як це найважливіший дизайн самої кухні.

Оригінальним рішенням буде, якщо стільницю виконати у вигляді кола, яка підтримується прихованої інтегрованої ногою. Вона виконує одночасно функцію упору, і служить додатковою обробною дошкою.

Рекомендуємо самі мийки виконати з нержавіючої сталі, які ніколи не вбирають в себе жир і запахи. І найкращим варіантом. Коли вона встановлюється з низу і в результаті в місцях стику ніколи не буде накопичуватися жир на стільниці. І що найголовніше, можна помітити, що всі стики мийки, і стільниці з’єднані і ви не помітите цей плавний перехід, а сама мийка так само поєднується за кольором і візуально вловити непросто – все одне ціле, хоча матеріали різні. Близько стільниці можна помітити вмонтований плавно пересувається піднос і грати для гриля. З обробляють дошкою. І ще зручні робочі розетки, які легко і зручно натискати, відсувати. І пересувати в потрібне місце.

Для зберігання кришок. Різної посуду є спеціальний ящик з рухомими дерев’яними планками. Які дають упор ім. І в підсумку, вони не бовтаються. Як приємно, що все продумано навіть до маленьких дрібниць.

І ще цікава деталь, що немає в інших дизайнерських проектах полягає в тому, що сама робоча зона кухні, може закриватися звичайними, елегантними і романтичними шторами, але не жалюзями, як ми звикли бачити. Це автоматичні, самовисуваються, світло поглинаються, осередки, які безшумно опускаються зі стелі і загороджують видимі аспекти кухні. І в підсумку вона перетворюється в одну красиву стіну, і вже ви не побачите кухонні різні приналежності, навіть саму мийку і стільницю.

Відрізняє кухню varenna, від poliform, так це сам незвичайний дизайн фронту фасадів, чим глибше ми бачимо втоплений світло. Тим більше створюється ефект тонування чорного скла, а в результаті світло стає більш приглушений і не дратує око.

Прорізна ручка в фасаді може виглядати то з одного боку то з іншого або з обох, боків на всю довжину. Варіанти можуть бути різні і граючи з розташуванням ручки, можна домогтися незвичайну проріз, яка йде нізвідки і нагадує нам щиру і красиву посмішку, прикрашаючи всю центральну частину кухні.

Вертикальна проріз в шафі не доходить до самої підлоги, це незвичний нам стиль. Адже ми звикли бачити, що вона йде до кінця від верху до низу, а тут. Чи не той образ і відразу змінюється сама естетика фасаду. Ось так легко і просто за допомогою прорізи змінюється сама особа і дає індивідуальність. В даний час люблять комбінувати стіни з орними шафами, чергуючи смугу скляну вітрину, або глухого шафи.

І ще крісла на кухні легкі, і зручні і м’які. Можна сидіти з друзями на кухні хоч цілий день, це вам не дерев’яні лаковані табурети, які завжди розбовтуються і не комфортні. Спинки в кріслах фіксуються не деформуються і не ламаються.

Бренд poliform, є не масовим виробництвом, але його легко замовити. І він не погано використовується на українсь ринку, в середньому сигмент цін.

Ви ніколи не побачите висячих проводів, все приховано і сам світ від світлодіодним стрічки не б’є нам в очі і не відволікає увагу. Текстура кухні може бути абсолютно різна, глянцева, матова, під камінь, або невелика шорсткість. А що стосується фасадів в алюмінієвому темному обрамленні ящиків, то візуально створюється враження того, що товщина фасадів буквально кілька міліметрів.