Про нас

Студія дизайну інтер'єру MAS.STAR

Наша студія, це образ нашого життя! А наші фахівці, професіонали своєї справи!

Дизайн-студія MAS.STAR займається розробкою дизайн-проектної документації, в повному обсязі вимог.

Дизайн студія інтер’єру MAS.STAR заснована в Києві в 2017 році, дизайнером-архітектором Мариною Смовж і архітектором-інженером Ігорем Симоновим.

Взаємодія таких спеціальностей у засновників колективу і їх команди, представляє сильну сторону творчого потенціалу компанії MAS.STAR.

Команда

Наша дивовижна команда

Архітектор
Денис Бакун

Денис Бакун

Дизайнер
Марина Смовж

Марина Смовж

Дизайнер
Катерина Голубєва

Катерина Голубєва

Менеджер
Віталій Будко

Віталій Будко

Ласкаво просимо

Студія дизайну інтер’єру MAS.STAR

Студія дизайну інтер’єру MAS.STAR займається розробкою дизайн-проектної документації, в повному обсязі вимог сучасного проекту. Пакет документації включає в себе максимум інформації, необхідної для реалізації дизайн-проекту.

У нашій компанії працюють фахівці високого рівня, професіонали своєї справи, творчі, цілеспрямовані, естетично і технічно освічені майстри своєї творчості, з багатим внутрішнім світом і не обмеженими натхненням.

У порівнянні з послугами більшості дизайн-студій пропонують свій продукт на ринку сьогоднішнього дня, наша компанія виділяється якістю виготовлення дизайн-проектної документації, а так-же високим рівнем технічних інженерних знань.

На ряду, з усіма, вищесказаним, студія MAS.STAR пропонує цілий ряд послуг, фактично відсутніх на ринку даного творчості. Ми можемо не тільки створити стильний і професійний дизайн інтер’єру, але і з високою точністю перерахувати все, що буде потрібно для реалізації проекту. З огляду на як технічну, так і фінансову сторону даного питання.

badroom
badroom
Про нас

Наша Філософія

Створювати прекрасне і насолоджуватися творчістю, це образ нашого життя!

Наш колектив, це згуртована команда життєрадісних, емоційних романтиків. Близьких за духом і життєвим принципам, які поділяють точку зору кожного з нас, і вміють консолідуватися. Кожен з нас особистість, а разом ми армія.
Ми хочемо зробити цей світ і наше життя, ще прекрасніше, ніж вони є. хочемо і своє життя, і життя оточуючих нас людей прикрасити плодами своєї творчості, і звичайно-ж прагнемо втілити мрії в реальність. Щастя кожної людини, залежить від багатьох чинників, і ми хочемо внести свою лепту.
З кожним завершеним проектом аналізувалися всі дії і кроки. Ми створюємо неповторний елітний дизайн інтер’єру і майстерно реалізовуємо його в життя. Для того, щоб повністю задовольнити запити клієнта у нас є все: талант, освіту, професіоналізм, мільйони цікавих ідей.