Про нас

СТУДІЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ MAS.STAR

Наші фахівці не шукають легких шляхів. Наша головна мета запропонувати клієнту найкраще.

Наша справа – це комплексне управління процесом дизайну інтер’єру від А до Я

Дизайн студія інтер’єру MAS.STAR заснована в Києві в 2017 році архітектором Ігорем Симоновим та дизайнером Мариною Смовж.

Взаємодія наших спеціальностей представляє сильну сторону творчого партнерства.

Команда

Наша дивовижна команда

Архітектор
Денис Бакун

Денис Бакун

Дизайнер
Марина Смовж

Марина Смовж

Дизайнер
Катерина Голубєва

Катерина Голубєва

Менеджер
Віталій Будко

Віталій Будко

Ласкаво просимо

Студія дизайну інтер’єру MAS.STAR

Запорука успішної діяльності нашої студії – задоволені клієнти! Дизайн-проект є завершеним тільки якщо результат виправдав очікування клієнта на всі 100% і не менше! Ми можемо запропонувати дизайн-проекти різної цінової категорії, тому рівень доходу не є вирішальним фактором у прийнятті рішення про створення дизайну мрії. Ми знаємо як зі смаком зробити красивим і затишним навіть недорогий за вартістю дизайн інтер’єру.

Справжньою гордістю нашої компанії є наш колектив, який безперервно працює як єдине ціле і просто закоханий в свою справу. Всі наші архітектори, дизайнери, конструктора і виконроби мають профільну освіту. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні сучасні програми, матеріали та інструменти.

house interior example photo
binoculars
Про нас

Наша Філософія

Робота дизайнера має сенс, тільки якщо вона втілена в життя.

Команда молодих впевнених в собі фахівців, в різних областях дизайну. C кожним днем ми покращуємо якість, з’являється більше ідей, і дуже намагаємося мінімізувати терміни, відведені на проект. З кожним проектом ми стаємо все більш завбачливі, акуратніше і результативніше.
Щастя клієнтів і співробітників. Високі естетичні стандарти поведінки.
З кожним завершеним проектом аналізувалися всі дії і кроки. Ми створюємо неповторний елітний дизайн інтер’єру і майстерно реалізовуємо його в життя. Для того, щоб повністю задовольнити запити клієнта у нас є все: талант, освіту, професіоналізм, мільйони цікавих ідей.