Стилізація дизайну інтер’єру.

Стилізація дизайну інтер’єру.

Здрастуйте дорогі читачі! Хочу обговорити з вами таке питання, як стилізація внутрішнього інтер’єру приміщень. На сьогоднішній день вже існує безліч стилів дизайну інтерьєра, як добре нам відомих, так і нових, навіть ще не визначилися з остаточним назвою, але вже мають своє, певний напрям. Але обговорити я хочу не стилі, і не їх назви. Я хочу поставити собі таке питання, а дійсно-ли вкрай необхідно, при организації внутрішнього інтер’єру приміщень вибирати стіь інтер’єру, і неухильно дотримуватися правилами даного, обраного вами стилю? Дествітельно-ли життєво важливо, що-б ваш інтерер мав назву і був виконаний за всіма правилами цього стилю?

Я не хочу сказати, що нам з вами цього не потрібно!

Виготовлення дизайн-проекту в строго певному стилі, і потім реалізація (Виконання виробничих процесів) даного проекту, точно і без відхилень від проекту, це дуже правильно і дуже добре! Але! Це добре тому, хто повністю і беззастережно згоден з кождим дизайн-пропозицією та дизайн-рішенням проектної документації. А що якщо господареві цего житла, подобатися далеко не все? Що якщо він під впливом навколишнього його інформацією по даного питання, просто замовчує про свої претензії? Більшість дизайнерів, скажуть що в такому випадку, наш клієнт, наш замовник, залишиться тільки у виграші! І буде несказанно дякувати нам за виконану для нього роботу, за наше майстерність і професіоналізм … І все-таки!

Мені здається, що ідеальний дизайн інтер’єру, повинен бути ідеальним!

Він повинен подобатися в першу чергу тому, хто його замовив, тому хто буде жити в цьому простран стве, тому хто буде все це бачити кожен день, і відчувати створену нами атмосферу. От і виходить, що створити ідеальний дизайн інтер’єру, може далеко не кожен дизайнер. багато можуть створити гарний, стильний, професійний, чудовий і т.д. дизайн інтер’єра. але чи буде він ідеальним? Так ось особисто моє, суб’єктивної думку, полягає в тому, що ідеальний дизайн, це дуже складна і відповідальна робота, що вимагає не тільки професійних знань, не тільки великого досвіду і не тільки безмежного натхнення …! А ще й дуже чуткого розуміння характеру і життєвих пріоритетів свого замовника.