Дизайн третього тисячоліття

Дизайн третього тисячоліття

Як же набридли такі висловлювання, як дизайн інтер’єру, стилізація дизайну, художнє оформлення, колірна гам, зонування, лакшери і так далі і тому подібне. Дизайнери не перестають вигадувати нові слова і вирази, але скоро зовсім перестануть виконувати свою безпосередню роботу-створювати. А адже саме це вони і повинні робити. А чи не прикривати погану роботу хорошими словами. Я думаю над цим все частіше і частіше і не перестаю задавати собі один і той же питання, а чого ж саме хочуть мої замовники.

Сучасний дизайн інтер’єру

Сучасні дизайнерські проекти зробили крок далеко вперед у порівнянні з більш ранніми плануваннями. Сьогодні фахівці враховують, як думка замовника, так і особливість кожного окремого простору. Таким чином дизайнерам вдається отримати затишний і одночасно практичний інтер’єр, в якому продумано все до найменших дрібниць.
Дизайн інтер’єру третього тисячоліття – який він?
Відповідь на питання, який дизайн зараз в моді, не може бути однозначним. По-перше, тому, що сьогодні дизайнери часто змішують кілька стилів, щоб отримати унікальний інтер’єр, який підкреслює характер і стиль життя власника будинку.
Однак з упевненістю можна сказати, що в третьому тисячолітті на перше місце виходить дизайн будинку або квартири в стилі мінімалізм. В епоху споживання багато людей вже втомилися від великої кількості меблів, декору і техніки в будинку. Дизайнери студії Масстар воліють залишити простір кімнати вільним, наповнивши його тільки найнеобхіднішими елементами. А в якості декоративних елементів можна використовувати практичні речі, такі як диван, стіл, техніка.
Крім мінімалізму, головними трендами серед стильових напрямків в дизайні інтер’єру залишаються:

• лофт;
• хай тек;
• класика;
• модерн.

Дизайн інтер’єру – тренди 2019 року

Сьогодні дизайн інтер’єрів квартир і будинків має кілька головних трендів:
1. Використання натуральних матеріалів. Так, дерево в якості підлогового покриття набагато дорожче, ніж лінолеум або ковролін. Однак еко-стиль вривається в усі сфери життя. І багато сьогодні вибирають матеріали, які не завдають шкоди навколишньому середовищу і здоров’ю людини.
2. Велика кількість світла. Мінімальна кількість природного або штучного освітлення роблять кімнату візуально менше. У той час як великі вікна і велика кількість освітлювальних приладів розширюють простір і роблять його більш світлим і легким.
3. Світлі відтінки в обробці. Бежеві, білі і сірі тони в поєднанні з хорошим освітленням дозволяють зробити просторій навіть найменшу кімнату. Крім того, з ними відмінно поєднуються будь-які яскраві акценти.
4. Простір. Дизайнери студії Masstar вже давно відмовилися від ідеї обставляти будинку і квартири величезними шафами, комодами, перегородками та іншими предметами меблів, які ускладнюють пересування. Якщо ви є власником невеликої однокімнатної квартири, ідеальним рішенням буде об’єднати вітальню і кухню, отримавши квартиру-студію.
Вибираючи ідеї по дизайну інтер’єру, слід орієнтуватися на власні переваги і одночасно прислухатися до порад досвідчених дизайнерів. Так що, якщо ви затіяли ремонт і хочете знайти оригінальні ідеї, щоб повністю змінити своє житло, відвідайте наш сайт. Дизайн інтер’єру квартир – це цілий комплекс робіт, який враховує не тільки стильовий напрям, але і планування кімнат, зонування простору, підбір необхідних матеріалів. Саме тому так важливо довіритися досвідченим дизайнерам і архітекторам. Вислухавши всі ваші побажання, фахівці зможуть створити для вас дизайн інтер’єру в сучасному стилі, про який ви так мріяли.
Будинок – це місце, куди людина повертається після важкого робочого дня, щоб відновити сили, відпочити і побути зі своєю сім’єю. А стильний і оригінальний інтер’єр – це не просто примха замовника. Правильно спланований дизайн кімнат якнайкраще продемонструє стиль життя вашої родини і дозволить вам відчувати себе максимально комфортно.