Побутова техніка європейських компаній

Побутова техніка європейських компаній

Dacor
Компанія Dacor випускає так само незвичайні холодильники для велетнів, які випускаються і контролюються однією електронікою. Температура виставляється автоматично, а звукові датчики сигналізують про її відхилення, про відкритих дверей. Тут ще вмонтована прихована камера, яка фіксує людини вночі, пробрався потай підкріпитися і зробити перекус, незважаючи на заборони лікаря

Дуже важлива і потрібна тема для кухонного інтер’єру є придбання новітньої побутової техніки. Яка буде тільки допомагати жити і піднімати настрій.

Адже всі ми любимо смачно і корисно для здоров’я поїсти, а всю роботу передати на плечі, вічних, наших трудівників.

А таким представником є ​​холодильник Smeg, і незважаючи на його габарити, можливо, так просто вписати в наш дизайн інтер’єру на кухні, і ніде не будуть присутні ніякі щілини ні з боку ні з верху.

Двері завжди виглядають абсолютно урівень із загальним фасадом кухні. А все за рахунок того, що цей механізм дозволяє відкривати двері всередину, і виглядає холодильник, по типу вбудованого, і йому не потрібно мати ззаду відстань для мотора охолодження. За рахунок цього сам холодильник виглядає великим стильним металевим. Одним словом річ ​​універсальна і затребувана. Є холодильники з хитрими дверима. Які відкриваються за допомогою натискання кнопки в центрі, і ваше бажання буде виконано, двері самі відкриються без додаткової ручки.

SAMSUNG

SAMSUNG, пропонує свою новинку у вигляді духовки, в якій можна готувати два, різних, страви, одночасно. В одній верхній стороні буде гаситися мяско курки, або перепела, а в інший ось вам свіженький рум’яний пиріжок. У цій духовці дві незалежні зони нагріву. І запахи не перегукуються один з іншим, таким чином можна встановити абсолютно різну температуру.

А ось Dacor, пішов ще далі і пропонує свою техніку для велетнів, на 136 літрів. Просто подивіться на цю духовку, там можна приготувати і для великої і дружної компанії відразу цілого індика.

Так само можна вибрати одну лінійку, але в різній колірній гамі, це шикарна хромована нержавіюча сталь, або є варіант придбання білою або чорною духовки, або мікрохвильовій печі. Два в одному від фірми Hotpoint, яка підійде до будь-якого кольору кухні.

Siemens

Фірма, Siemens, пішла іншим шляхом, практично вся побутова кухонна техніка, підключається до WI-FI, це просто розумний будинок, і виглядає дуже круто. Посудомийна машина допоможе зберегти ваші ніжні пальчики, і ви якомога менше будете користуватися своєю мийкою. Дістаючи чисту і помитий посуд з машини, ви відразу будете ставити в місця зберігання, і тому відсутність крила у мийки, дасть вам завжди збільшити робочий простір. Тут передбачена антибактеріальна лампа для всіх помитий і висушених столових приладів і посуду.

Для зберігання посуду придумали ковзаючі двері від Electrolux, і тепер не потрібно різати цоколь, що б двері увійшли всередину. На сьогоднішній день, реально, можна робити цоколь врівень, з фасадами і посудомийна машина не буде створювати нам проблем, і напрегает нас, так як більше не потрібно, нахилятися. Все витягується без проблем і дістається.

Якщо ви не хочете ручок, то рішення буде, суппер, варто зверху постукати і сказати чарівне слово: «Сім, сім, відкрий двері» і посудомийна машина від MIELE, відчинить вам свої обійми, і кришка сама відкриється.

Варильна поверхня так само має доступ до мереж інтернет за допомогою WI-FI. Можна запропонувати індукційну цілу варильну поверхню, з цільної зоною нагріву. Тут так само присутній конфорка Wok, завдяки якій тепер в домашніх умовах тепер в домашніх умовах можна готувати і поласувати винятковими стравами, так як є потрійне полум’я, а також спеціальний адаптер для посуду на всі випадки життя.

А якщо захочете, то можете легко закрити варильну поверхню тефалівой кришкою.

Над варильною поверхнею є величезна люстра витяжка, яка займає великий простір зверху і дозволяє зовсім по іншому побачити інтер’єр дизайну кухні цілком, і вона є більш інструментом естетики. Ніж функціональним елементом. Такі витяжки люстри з підсвічуванням, ефективно виглядають над всією робочою поверхнею, але необхідно завжди підключатися до воздуховоду, і заганяти в короб.

Є витяжки вручений поверхні, вбудовані прямо на ній, і весь пар буде йти, і засмоктуватися, не відходячи від самого об’єкта.

Витяжка так само може бути вмонтована разом за заповнені нарівні зі стільницею, а сам дизайн виглядає аболденно круто. Так як нічого не випирає і не виступає вперед, а сама витяжка займає дуже мало місця і кругом присутній мінімалізм у всіх його проявах. І в підсумку нічого не висить зверху, і головне не займає додаткове місце над варильною поверхнею.