Сучасне мистецтво в інтер’єрі будинку або квартири

Сучасне мистецтво в інтер’єрі будинку або квартири

Давайте подумки увійдемо, у всередину, одного будинку, і ви відразу своїми очима все побачите і оціните. Кожен будинок або квартира починається з передпокою, вона завжди повинна бути достатньою. Можете помітити, відразу нам в очі кидається, одна з дизайнерських штучок, а саме припустимо звичайне дзеркало. Також зверніть увагу, на скільки, воно розширює сам простір. Поєднання самого дзеркала з білими і сірими тонами, і ще підлогове покриття під колір дерева в теплий колір виглядає приголомшливо. Все це виглядає, дуже привабливо і підтримує загальну гамму. Ще вхідні двері і колір стіни ексклюзивно наповнюють один одного. І це теж розширює наше маленьке простір. Точне освітлення так делікатно все підсвічує, що нічого нас не напружує. Все зручно, і по домашньому, затишно. Адже це наш майбутній будинок в якому ми незабаром будемо жити. Також можливо побачити нішу, в яку вільно встане так само міні шафа, для взуття та різних речей, який завжди буде використовуватися, і головне завжди під рукою. Можна створити в подальшому свій особистий шафа, для свого індивідуального інтер’єру. Як бачите все дуже скромно. Дуже здорово і світло, а головне, багато повітря, об’ємно і гармонійно. Скрізь в будинку правильно підібрана колірна гамма, вона досить глибока блакитна, і перегукується з ніжним чистим білим кольором. В результаті масштаби самих кімнат, виглядають досить круто і сучасно. Ви завжди зможете помітити, побачити і оцінити.

Сучасне мистецтво, живопис

В нашій голові часом крутяться оригінальні ідеї дизайнерського інтер’єру нашого будинку або квартири і ось на допомогу може прийти абстрактне сучасне мистецтво, яке вважається початком енергетичної живопису. Адже в перекладі з латинської abstractio – це що то абстрактне. Без сюжетне, без предметне, яке тільки в домислах нефігурального мистецтва. Такий живопис дуже важлива і вона не несе на перший погляд, конкретного сенсу. В абстрактного живопису заховані наші внутрішні потаємні, відчуття, почуття, емоції, і вона дуже далека від натурального живого реалізму. Ці фільми дуже потрібні нам в нашому інтер’єрі, адже вони позитивно впливають на наш емоційний стан. І заспокоюють нас моментально.

З усього сучасного мистецтва-цей варіант найвдаліший. Так як картини, не сильно навантажені якимось, важливим змістом, але завжди радують наше око кольоровою гамою. В абстрактних картинах завжди видно якийсь далекий нейтральний колір, що підходить практично під будь-який дизайн інтер’єру. І ще дуже важливо, що в них дуже добре виражені пастельні тони, і такі твори є так само гордістю і великим показником, престижу самих господарів будинку. Ось така маленька і непомітна деталь, грає, дуже вирішальну роль. І ще можна сказати, що сама картина своїм виглядом завжди вписується в основну колірну гамму, дизайну кімнати, в будинку або квартирі.

Дитяча кімната

Для дитячої кімнати можна все кардинально змінити на краще. І вона перетворюється на казкове царство будь-якої дівчинки. Просто звичайна фарбування стіни, ламає наше стереотипне уяву. Самі лінії роблять диво, і наш простір розсувається, візуально, і нам здається, що стіна знаходиться набагато далі, ніж вона насправді є. Вони незвичайно заломлюють наше єство, а ефект той же, що дає величезне дзеркало в передпокої. Це один з варіантів фарбування стіни акриловими фарбами.

Можна звернути увагу, яке тут намальоване дерево і виглядає дуже незвично, і поєднується за кольором. Картини завжди були і залишаються окрасою будь-якого інтер’єру в будинку або квартирі.

Модульні картини

У сучасному інтер’єрі, найчастіше використовуються модульні картини.

Чи не постери, що не фото, а саме картини написані рукою майстра, в техніці об’ємної живопису. Виглядають вони досить вражаюче, як правело картина складається з декількох частин, які шукають загальний зміст, а кожна частина є продовженням попередньої. Всі зображення складається зі шматочків мозаїки. Самі модулі, і композиції можуть розташовуватися на одній лінії, або взагалі бути хаотично розкидані. Бути однаковими, і в той же час різними за розміром, а в результаті вони легко і цікаво і чудово вписуються в будь-який інтер’єр будинку.

Якщо вішати одну таку громадину картину, то виходить трошки незатишно, а якщо розбити на модулі, то саме зображення виходить повітряне і легке. До кожної картини підбирається свій індивідуальний інтер’єр замовника.

У цьому питанні завжди краще працювати безпосередньо з покупцем. Вибираючи відразу, погоджуємо, необхідні кольори, розмір полотна. Часом буває важко уявити візуально, як же виглядатиме картина в навколишньому середовищі. І тут приходять на допомогу віртуальні приклади на комп’ютері.

Дуже дивує те, що модульні картини підходять так легко і в той же час можливо замовити, поміняти колір, що то домалювати, але бажано змінити. Це дуже цікавий і творчий момент. Так модульні картини можна завжди створити ексклюзивно і неповторно. Наші художники завжди напишуть для вас в ручну, картини, і ніяких принтерів, вкладаючи свою душу. І в той же час підбирають свій витончений стиль, до кожного інтер’єру.

Надалі все картини покриваються лаком, не втрачаючи свою первозданність навіть на кухні, де завжди підвищена вологість. Всі матеріали дуже якісні, тому модульні картини дуже якісні сучасні та ефективні.

    Мистецтво ікебани

Дуже гармонійно виглядають в будь-якій кімнаті композиції справжніх, але штучних квітів в стилі екебани. Адже це все традиційне Японське мистецтво зі зрізаних квітів і пагонів, в спеціальних посудинах, а так само велика правильне розміщення в інтер’єрі будинку, або квартири. Все це дивно і тонко прикрашає «скромне» житло людини.

Скрізь видно і відчувається романтика автора-дизайну. Що ще нам потрібно, для дружного і щасливого життя, в наш бурхливий час.

Можна звернути увагу, в наших коморах, як самі двері реалізовані, і на них не потрібно робити акцент, вони самі зроблені врівень зі стіною і тут ні побачиш ніяких наличників, і без обрамлень, це дуже зручно, і незвично задумано. Всі форми прості, але в той же час чудово виглядають. І в цьому і є та родзинка, якої бракує в нашому житті.

Точкове освітлення

Точні світильники, дають м’яке світло, і вони ж підсвічують дві рамки з картинами.

Відразу відчувається домашній затишок, теплота і нічого не дратує, і нашому оку, завжди є, за що зачепиться.

Одним словом виглядає приголомшливо, а сама підсвічування має свій особистий сценарій освітлення. У всі короба закладена світлодіодна стрічка, і вона іноді дає м’яке світло і підсвічує, які невидимі грані, а якщо ти вловиш їх відразу піднімається настрій, і на душі тепліше. І забуваєш про життєву пил, будні життя і суєту-суєт.

Непогано виглядає дизайнерська ідея у вигляді нічника, що висвітлює, темні кола в коридорі.

Кухня

У самій кімнаті можна запропонувати унікальне і відповідне місце для мийки, ми завжди вже стереотипно мислимо, що вона повинна знаходиться біля стіни, а тут незвичайний поворот, біля вікна. Господиня з романтикою і душею може готувати, мити посуд і розглядати, біля вікна, де щебечуть птиці і кругом видно зелена галявина.

Так і хочеться в такому будинку жити і жити, адже наші дизайнери інтер’єру вклали в цей проект свою душу. Щоб в майбутньому комфортно і зручно жилося вам.

Заходьте, телефонуйте, а ми зі свого боку подаруємо вам наш великий, і дивовижний світ.