Сучасна, стильна спальня і її варіації.

Сучасна, стильна спальня і її варіації.

Як не дивно, але третину свого життя людина проводить у своїй спальні, а може і більше. Тому, до дизайну інтер’єру самої спальні варто підходити з особливою обережністю і уважністю. Спальня повинна бути функціональною, комфортною, затишною і відповідати своїм господарям, до найдрібніших подробиць.

Як же домогтися цього чуда?

Дуже важко вловити те раціональне зерно в цьому швидкоплинному, насиченому світі. І студія Масстар із задоволенням допоможе вам прийняти правильне рішення.

Колірна гамма грає величезну роль при створенні дизайну, а також від неї залежить і загальний настрій вашої спальні. Світлі тони передадуть вашої спальні спокій і умиротворення, а також створять неповторність естетичного сприйняття.

Якщо ваша спальня досить великого розміру, то сміливо вибирайте темну колірну гаму, розуміючи, що можете собі це дозволити, і не лякаючи, що темні відтінки злегка зменшать простір в приміщенні.

А якщо у вас малогабаритне приміщення, то вам будуть потрібні світлі відтінки в дизайні інтер’єру, які збільшать простір. Але не варто все стіни фарбувати в білий колір … Це занадто просте рішення, і на нашу думку легкі відтінки жасмину, слонової кістки, а також бежеві та світло-сірі тони, будуть більш прийнятні.

Все це реально працює в інтер’єрі, і якщо користуватися окремими акцентами, і спеціальними матеріалами, для певної стіни в цілому або її частини. Намагайтеся застосовувати правила, що існують в дизайні і виділяти потрібні площині, як горизонтальні так і вертикальні. Такі дизайн рішення, дуже стильно виділяють архітектурні особливості вашого приміщення, надаючи їм неповторний вигляд.

Натуральні екологічно чисті матеріали з дерева

Сміливо використовуйте натуральні екологічно чисті матеріали з дерева. Присутність в спальні дерев’яних елементів декорації, створює в ній неповторне відчуття затишку і тепла. Використовувати дерев’яний декор можна на всіх основних площинах приміщення, стіни, підлогу, стелю. Якщо у вашому інтер’єрі не обійтися без великих шаф, то намагайтеся робити фасади з дерева, але обов’язково в світлих відтінках, щоб скрасити габарити меблів. А також варто відзначити, що постільна білизна завжди буде виглядати затишніше на тлі натурального дерева.

Дуже важливе значення має оформлення стіни біля ліжка. Воно безумовно перетворить і поліпшить інтер’єр, зробить більш цікавим і завжди буде залучати вашу увагу. Це може бути все що завгодно, наприклад великий малюнок відображає, ландшафт величних і могутніх Карпатських гір, стрункі кипариси, дзвінкі водоспади, а також море різних кольорів. Завжди фактурна, мальовнича стіна, додасть і додасть ту необхідну красу, про яку ви і мріяли.

Не забувайте, що всі, виглядає по-іншому, при спеціалізованому, декоративному освітленні. Дуже красиво, при додатковому освітленні, виглядають вироби з поєднання дерева і шкіри. Спальня є в першу чергу місцем відпочинку, і велике нагромадження дрібних різних деталей, буде порушувати ваш спокій і відокремленість. Тому постарайтеся, щоб в спальні було якомога менше меблів і аксесуарів, а більше свободи простору.